Bedil Tahirbey ve Osmanbey Mahallelerinde Alt Yapı - Sakarya Medyası Bedil Tahirbey ve Osmanbey Mahallelerinde Alt Yapı
Sakarya Medyası

Bedil Tahirbey ve Osmanbey Mahallelerinde Alt Yapı

Bedil Tahirbey ve Osmanbey Mahallelerinde Alt Yapı

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Bedil Tahirbey Mahallesi ve Osmanbey Mahallelerinde alt yapı çalışmalarına devam ediyor.

 

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Bedil Tahirbey ve Osmanbey Mahallelerinde başlatmış olduğu alt yapı çalışmaları kapsamında Büz döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Özellikle Sel, su taşkını, heyelan riski taşıyan yerlerde, araç ve yaya trafiğini engelleyecek alanlarda öncelikli olmak üzere ilçe genelinde yoğun tempoda çalışan ekipler Bedil Tahirbey Mahallesi genelinde başlattıkları alt yapı çalışmaları kapsamında Büz döşeme çalışmaları hızla devam ediyor. İhtiyaç durumuna göre mahalleye şimdilik 153 metre 600 lük büz döşemesi yapılmakta.

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Osmanbey Mahallesinde 68 Metre 500 lük büz döşemesi yapılarak tamamlandı.

Yağmur sularının kontrolü sağlanıp sel ve taşkınlar önlenmesi için yapılan büz döşeme çalışmaları ilçe genelinde her mahalleye yapılmakta. Fen işleri müdürlüğünce tespiti yapılan yerlere alt yapı çalışmaları başlatılıp gerekli işlemler itina ile gerçekleştirilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ