Raketler Hendek’te - Sakarya Medyası Raketler Hendek’te
Sakarya Medyası

Raketler Hendek’te

Raketler  Hendek’te
  • Spor
  • 26 Nisan 2017

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Hendek ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Masa Tenisi İl Birinciliği sona erdi.

 

Hendek’teki Yeni Spor Salonunda düzenlenen Müsabakalar sonucunda , küçük erkekler masa tenisi kategorisinde;   Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 1. ,  Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu 2. ,  Aşağı Çalıca Ortaokulu oldu 3. Oldu. Yıldız erkekler masa tenisi kategorisinde;  Hendek İmam Hatip Ortaokulu 1. ,  Beylice Ortaokulu 2. ,  Aşağı Çalıca Ortaokulu ise 3. oldu.

 

Genç erkekler masa tenisi kategorisinde;   Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi 1.,  Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. ,  Hendek Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  3. oldu.

 

Küçük kızlar masa tenisi kategorisinde;  Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 1. ,  Atike Hanım Ortaokulu 2. ,  Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu 3. oldu. Genç Kızlar Masa Tenisi kategorisinde;  Atike Hanım Anadolu Lisesi 1.,  Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. ,  Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise 3. oldu.

 

Müsabakalar sonrasında başarılı olan takımlara ödüllerini , Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı , Sportif Eğitim Uzmanı Hakan Köstereli  , Yeşilyurt İmam Ortaokulu Müdürü Alaaddin gülmez ve Beden Eğitimi Öğretmenleri takdim etti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ