Arabası olanlar dikkat, bu yol kapalı olacak - Sakarya Medyası Arabası olanlar dikkat, bu yol kapalı olacak
Sakarya Medyası

Arabası olanlar dikkat, bu yol kapalı olacak

SASKİ tarafından Orhangazi Caddesi’nde (Tek Yokuşu) altyapı yenileme çalışması başlatılıyor. Proje kapsamında caddenin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısı yenilenecek.

Arabası olanlar dikkat, bu yol kapalı olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Orhangazi Caddesi’nde (Tek Yokuşu) altyapı yenileme çalışmaları başlatılıyor. Bölgede hayata geçirilecek proje kapsamında caddenin içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yenilenirken yeni bir yağmursuyu hattı da inşa edilecek. Bölgede başlatılacak çalışmalar kapsamında Orhangazi Caddesi (Tek Yokuşu) trafiğe kapatılarak araç geçişi kontrollü olarak sağlanacaktır.

 

SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Şehrimizin 16 ilçesinde hayata geçirdiğimiz altyapı projeleri ile aşama aşama Sakarya’yı sağlam altyapı ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda şehir merkezinde de yeni bir çalışma başlatıyoruz. Orhangazi Caddesi’nin altyapısını yeniliyoruz. 28 Nisan Cuma saat 21.00 ile 2 Mayıs Salı saat 07.00 arasında Sigorta Kavşağı ile Tek Kavşağı arasındaki yol trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır. Vatandaşlarımızın bu noktada alternatif güzergâhları kullanmalarını öneriyoruz. Söz konusu caddeyi kullanacak vatandaşlarımızın trafik işaret ve işaretçilerine uyması önemle rica olunur” denildi.

 

İşte o güzergah:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ