Kuzuluk Mahallesi Geneli Asfalt Çalışmaları Sürüyor - Sakarya Medyası Kuzuluk Mahallesi Geneli Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Sakarya Medyası

Kuzuluk Mahallesi Geneli Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Kuzuluk Mahallesi Geneli Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kuzuluk mahallesinde 20 bin tonluk asfalt serim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

 

Asfalt çalışmalarını ilçe genelinde başlayan ve aralıksız olarak sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Sakarya büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü Asfalt çalışmaları kapsamında Karaçalılık mahallesinin tamamında ve Yazaki caddesinde asfalt serim çalışmaları tamamlandı.

Kuzuluk Ortamahallede çalışmalar devam ediyor buradaki asfalt serim çalışmaları biter bitmez ekipler Kuzuluk Topçusırtı mahallesine geçerek asfalt serim ve yol tamir bakım çalışmalarına devam edecekler.

 Çalışmalar sonucunda Kuzuluk mahallemizde Asfalt olması gereken ve daha önce programlanan bütün bölgeler Asfalt işlemleri bitmiş olacak.

Akyazı genelinde ise merkez başta olmak üzere tüm mahallelerde yeni açılan ve alt yapısı tamamlanan yollarda program gözetilerek yol bakım onarım ve Asfalt işlemleri havaların asfalt serimine uygun olduğu günlerde hızlı bir tempo ile aralıksız olarak sürdürülecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ