İşçinin emekçinin bayramı - Sakarya Medyası İşçinin emekçinin bayramı
Sakarya Medyası

İşçinin emekçinin bayramı

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

İşçinin emekçinin bayramı

Başkan Bayrak,1 Mayıs İşçi Bayramı’nın barış, huzur ve bayram havasında geçmesi temennisinde bulunarak “ Bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir.

 

İnsana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışı benimsemiş, dünyanın emek ve alın teri ile büyüdüğünü ve daha da büyüyeceğine inanmaktayız.

 

Müteahhitler olarak emekçilerimizin daha iyi çalışma daha iyi yaşam koşullarına kavuşmaları için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalışıyoruz.”

 

Başkan Bayrak “Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli dayanışma günlerinden birisi olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı,  emeğe verilen değerin ve gösterilen saygının ifadesidir.

 

1 Mayıs, şiddetin, kavganın, çatışma ve gerginliğin günü değil, birliğin, beraberliğin, dayanışmanın, mücadelenin, barışın, kardeşliğin, demokrasinin ve baharın günü olarak kutlanmalıdır.

 

En yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ