İlim Yayma'da Yaz Mezuniyeti - Sakarya Medyası İlim Yayma'da Yaz Mezuniyeti
Sakarya Medyası

İlim Yayma’da Yaz Mezuniyeti

İlim Yayma’da Yaz Mezuniyeti

Programa, Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz, Sakarya Milli Eğitim Şube Müdürü Alican Akdoğan, Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kadir Gezer, AK Parti Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı Metin Kurtuluş ve İYC Şube yönetiminin katılımıyla gerçekleşti.

 

Program, İYC Sakarya Şube Başkanı Op. Dr. Vadettin AKTAŞ’ın açılış konuşmalarıyla başladı.

 

Başkan Aktaş, konuşmasında şu sözlere yer verdi:

 

“İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi’nin düzenlediği Geleneksel Yaz Etkinliği Kuran Kursu Mezuniyet Törenine hoş geldiniz. Sakarya’da her sene düzenlenen Yaz Etkinliği kapsamında, gelecek senelere ve şehrimize güzel bir örnek olur inşallah. Muhterem hanım efendiler, beyefendiler; Sizler gönlünüzü Allah ve Resulüne açtınız, aynı zamanda dünya güzeli yavrularımızı da İlim Yayma Cemiyetine emanet ettiniz. Biz de o dünya güzeli yavrularımıza en güzel şekilde Allah’ın kitabını ve İslam dinini öğretmek için 6 haftalık sıkı bir program yaptık ve neticesini de Elhamdülillah bu salonda görüyoruz. Çocuklarımıza en iyi şekilde Kur’an öğretme gayesinde olduğumuzu, ümmet-i Muhammed’e faydalı olmaları için elimizden geleni yaptık. Bu bağlamda, siz değerli velilerimize, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederim” dedi.

 

Necip Fazıl Kısakürek Erkek Öğrenci Yurdu Konferans salonunda gerçekleşen Gülbahçe Yaz Etkinliği, öğrencilerinin etkinliklerinden oluşan slayt gösterimiyle süren program, küçüklerin tiyatro gösterileri ile velilere duygu dolu anlar yaşattılar. Program sonunda her öğrenciye sınıf hocaları tarafından Teşekkür belgesi verilerek, misafirlere yemek ikramında bulunarak program sona ermiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ