Bakkallar Odası’ndan Vali Balkanlıoğlu ziyareti - Sakarya Medyası Bakkallar Odası’ndan Vali Balkanlıoğlu ziyareti
Sakarya Medyası

Bakkallar Odası’ndan Vali Balkanlıoğlu ziyareti

Bakkallar Odası’ndan  Vali Balkanlıoğlu ziyareti

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Valiliğine yeni atanan İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

 

 

Yönetim kuruluyla birlikte Vali Balkanlıoğlu’na yaptığı ziyarette hayırlı olsun dileğinde bulunan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Valimizin ilimizde çok önemli hizmetler vereceğini biliyoruz. Bizler de oda olarak yapılan her çalışmada valiliğimizin destekçisi olacağız. Bu şehrin her sokağında, hem semtinde faaliyet gösteren biz bakkal esnafları devletimizin ve milletimizin her zaman yanındayız. Sorunlarımıza içtenlikle yaklaşan ve esnafları şehrin simgeleri olarak çok önemsediğini belirten valimize teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.” şeklinde konuştu.

 

Vali Balkanlıoğlu, esnafların sorunlarını çok önemsediğini, çözümü konusunda her zaman esnafın yanında yer alacağını, esnaf kültürü ağırlıklı olan Sakarya’nın ekonomide, tarımda, turizmde çok iddialı bir konumda olduğunu belirterek, bakkal esnaflarına ziyaret için teşekkür etti. Vali Balkanlıoğlu ayrıca zaman zaman mahalleler de bakkal esnaflarını ziyaret ederek istek ve sorunlarını dinleyeceklerini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ