New Holland TT4.75 Müşteri Lansman Etkinliklerinin İlk Durağı Sakarya - Sakarya Medyası New Holland TT4.75 Müşteri Lansman Etkinliklerinin İlk Durağı Sakarya
Sakarya Medyası

New Holland TT4.75 Müşteri Lansman Etkinliklerinin İlk Durağı Sakarya

New Holland TT4.75 Müşteri Lansman Etkinliklerinin İlk Durağı Sakarya

New Holland, Türk çiftçisinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ve TürkTraktör Fabrikası’nda üretilen, New Holland TT4.75 modelini düzenlenecek Müşteri Lansmanı etkinliklerinde çiftçilerle bir araya getiriyor. Etkinliklerin ilki New Holland Sakarya Bayisi Yılmaz Traktör ile Sakarya’da gerçekleştirildi.

 

SAKARYA – 2 Ağustos 2017 – TürkTraktör’ün lider markası New Holland; Türkiye’de üretilen ve modern tasarımıyla dikkat çeken New Holland TT4.75’in tanıtımı için Sakarya, Afyon, Erzurum, İzmir, Karaman, Adana, Diyarbakır, Çankırı ve Kayseri olmak üzere 9 farklı ilde Müşteri Lansmanı etkinlikleri düzenliyor.

 

Sakarya’daki etkinlikle start alan New Holland TT4.75 Müşteri Lansmanları’nın ilkineNew Holland Sakarya Bayisi Yılmaz Traktör ev sahipliği yaptı.

Yılmaz Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Akif Yılmaz düzenlenen etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi: “Verimli ve yüksek performanslı traktörleri, teknolojik tarımsal çözümleriyle New Holland; çiftçilerimizin hayatını her anlamda kolaylaştırıyor. Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre Türk mühendisler tarafından tasarlanarak geliştirilen ve üretimi de TürkTraktör fabrikalarında gerçekleşen New Holland TT4.75 traktörlerimiz kesintisiz güç, konfor ve ergonomiyi bir arada sunuyor. Müşteri Lansmanımızda bu yeni modelimizin tanıtımını yaparken; çiftçilerimize traktörümüzü detayı bir şekilde yakından inceleme olanağını da sunuyoruz.”

New Holland TT4.75

Her daim daha iyiyi hedefleyenlerin tercihi olacak TT4.75 modeli; 4 silindirli, 75 HP gücünde, turbo-intercooler donanımına sahip ve TürkTraktör Fabrikalarında üretilen yerli motoru ile sunduğu yüksek performans sayesinde tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelmeyi sağlıyor.

 

  • Üstün donanım özelliklerini transmisyonuna da yansıtan TT4.75 modeli 12 ileri – 12 geri vites seçeneğinin yanı sıra direksiyon altına yerleştirilmiş standart mekanik veya opsiyonel powershuttle hidrolik mekik kolu ile kullanım kolaylığı sağlıyor.
  • İsteğe bağlı olarak sunulan sürüngen vites (20 ileri – 20 geri) seçeneği ile yüksek performans ve kesintisiz güç bir arada sunuluyor.
  • TT4.75 modelinde standart olarak sunulan, elektro hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığı en üst seviyeye taşınıyor.
  • Yeni TT4.75 modelinde gücün ön planda olduğu bir diğer nokta ise, traktörün sahip olduğu hidrolik donanımdır. 3.000 kg’a varan kaldırma kapasitesi, 4 adet hidrolik güç çıkışı, standart Lift-O-Matic™ donanımı ve 540/540E çift hızlı kuyruk mili ile çok sayıda ekipman kullanımına imkan sağlayan hidrolik donanım, verim ve tasarrufun yeni adı TT4.75 Modelinde buluşuyor.
  • Sunduğu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra güvenlik ve konforuyla da dikkat çeken TT4.75 modeli; mekanik akü şalteri, geniş iç alanı, açılabilir sunroof’u, klima seçeneği, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip sınıfının en gelişmiş kabiniyle, performans ve ergonomiyi buluşturuyor.
  • Tüm kumanda ve vites kollarının sürücünün sağ tarafına konumlandırılması sayesinde, her koşulda konforlu çalışma ortamı sağlayan TT4.75 modeli, Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.

Daha fazla bilgi için:

Cohn&Wolfe İletişim – 0850 460 60 10

Mehtap Halıcı / mehtap.halici@geometry.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ