SARI: “Kaçak ve yetkisiz kişilerden turizm ve seyahat hizmeti almayın!.. - Sakarya Medyası SARI: “Kaçak ve yetkisiz kişilerden turizm ve seyahat hizmeti almayın!..
Sakarya Medyası

SARI: “Kaçak ve yetkisiz kişilerden turizm ve seyahat hizmeti almayın!..

SARI: “Kaçak ve yetkisiz kişilerden turizm ve seyahat hizmeti almayın!..

Sakarya ve Bölgenin Turizm Seyahat Acentaları Sorunlarını dile getirmek için Kartepe’de bir araya geldi…

 

TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu’nun geniş katılımlı turizm seyahat acentaları toplantısı; Kartepe Green Park Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan 2. Başkan Serdar Sarı; kaçak ve yetkisiz kişilerden ve kurumlardan turizm ve seyahat hizmeti alınmaması gerektiğine vurgu yaptı.

 

2. Başkan Serdar Sarı; Uyardı

Türkiye Seyahat Acentalar Birliği’ne (TÜRSAB) bağlı olarak Kocaeli, Bolu, Zonguldak, Sakarya ve Düzce illerini kapsayan Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu’nun geniş katılımlı Turizm Seyahat Acentaları Toplantısı; Kartepe Green Park Otel’de gerçekleştirildi. TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Aytekin Şahinbaş Başkanlığı’nda gerçekleşen Sakarya’dan da Yürütme Kurulu 2. Başkanı Serdar Sarı ile birçok acentenin katıldığı toplantıda; acentaların sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Toplantıda ayrıca; yaklaşan Kurban Bayram süreci öncesi dikkat edilecek hususlar ve vatandaşlara korsan ve kaçak turizm acentalara ve otobüs şirketlerine dikkat etmesi ve itibar etmemeleri konusunda da nasıl bir yol izlenmesi konusunda bilgiler verildi. TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu 2. Başkanı Serdar Sarı; toplantıda özellikle kamuoyunu bilgilendirerek kaçak ve yetkisiz kişilerden ve kurumlardan turizm ve seyahat hizmeti alınmaması noktasında halkın bilinçlendirilmesi konusunu gündeme getirdiklerini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ