Bu Atıcılar Çok Havalı - Sakarya Medyası Bu Atıcılar Çok Havalı
Sakarya Medyası

Bu Atıcılar Çok Havalı

Bu Atıcılar Çok Havalı
  • Spor
  • 05 Ağustos 2017

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Havalı Silahlar 2.Grup Yarışması , ilimiz Sakarya Spor Salonundaki Havalı Silahlar Atış Poligonunda yapıldı.

 

İlimizin yanı sıra, Ankara, İstanbul, Bolu, Bursa , Düzce ve Kırklareli’nden sporcuların katıldığı atış müsabakalarında heyecan doruktaydı. Minik, Yıldız, Genç ve Büyükler bay-bayan kategorisinde yapılan müsabakalara havalı tabanca stilinde 57 , havalı tüfek stilinde ise 50 olmak üzere toplam 107 sporcu katıldı.

 

İlimizden 41 sporcunun hedef başına geçtiği atışlar sonrasında , 10 m. tabancada başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu.

 

Büyük bayanlar ve büyük erkekler kategorisinde başarılı olan sporculara ödüllerini Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel takdim etti. Serdivan İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç da Genç bayanlar ve genç erkeklerde başarılı olan sporculara ödüllerini verirken diğer kategorilerde başarılı olan sporculara ödüllerini Jüri Başkanı Vedat Esen, Baş hakemler ve Sakarya GHSİM Personellerinden Özcan Çelikten takdim etti.

 

Büyük Bayanlarda Canan Türkoğlu Yavuz 1. (İstanbul) , Burcu Terzi 2. (Ankara), Ece Bıçakcı 3. (Sakarya), Genç Bayanlarda Aslı Över 1. (Bolu) , Esra

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ