"Gerekirse atarım kendimi" - Sakarya Medyası "Gerekirse atarım kendimi"
Sakarya Medyası

“Gerekirse atarım kendimi”

Kreş sahibi köprüye çıktı!

“Gerekirse atarım kendimi”

Adapazarı’nda küçük yaşta bir çocuğa şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen özel kreşin sahibi Z.G.’nin yakınları, onun İstanbul Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde çekildiği söylenen görüntüleri paylaşarak intihar girişiminde bulunduğunu öne sürdü.

 

Adapazarı Orta Mahallesi’nde özel bir kreşin sahipleri tarafından 2.5 yaşındaki bir çocuğa şiddet uyguladığı iddia edildi.

Özel kreşle ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı müfettişleri ve polis inceleme başlattı. Geçen günlerde bazı televizyon programlarına katılarak ortaya atılan iddiaların iftira olduğunu söyleyen kreş sahibi Z.G.’nin İstanbul’a giderek, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde intihar girişiminde bulunduğu ileri sürüldü.

 

“Gerekirse atarım kendimi”

Z.G.’nin yakınları köprüde çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıp, onun intihar girişimi sırasında “Ben hiç bir çocuğa zarar vermedim. Ben çocuğumu öpmeden yatmam, bu akşam benim çocuğum öpmeden yattı. Gerekirse atarım kendimi. Ben yapmadım, bunu açığa kavuşturmak için gerçeğe ihtiyacım var. Çocuğum için, herkes için, adalet için buradayım” dediğini yazdı.

 

Çocuğa şiddet haberi için TIKLAYINIZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ