Minik Yıldızlar Yeşil Sahaların Tozunu Serdivan’da Atıyor - Sakarya Medyası Minik Yıldızlar Yeşil Sahaların Tozunu Serdivan’da Atıyor
Sakarya Medyası

Minik Yıldızlar Yeşil Sahaların Tozunu Serdivan’da Atıyor

Minik Yıldızlar Yeşil Sahaların Tozunu Serdivan’da Atıyor

Serdivan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yaz tatiline giren öğrencilere yönelik hazırlanan ücretsiz yaz okullarında futbol branşını seçen öğrenciler profesyonel futbolcular gibi idman görüyor.

 

247 Yeni Yetenek

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 6 antrenörün yanı sıra masör ve sağlık ekibi gözetiminde idmanlarını gerçekleştiren 7-14 yaş arası toplam 247 öğrencinin, haftada üç gün olmak üzere 25 Ağustos Cuma gününe kadar antrenmanlara devam edecekleri belirtildi.

 

Serdivanspor’un Altyapısına Destek

Çocukların kendilerini geliştirmeleri ve yeteneklerini keşfetmeleri için Yaz Sor Okulları’nın önemli bir fırsat olduğunu belirten antrenörler yaz döneminde başarılı olan öğrencilere lisans çıkartılacağını ve Serdivanspor’un alt yapısına dahil edileceğini ifade ettiler.

 

Araç ve Ekipman Desteği

Futbol kursuna katılan tüm öğrencilere spor çantası, şort ve tişört hediye edildiği belirtilirken, antrenmanların da Kazımpaşa’daki Serdivan Spor Altyapı Tesisleri’nde gerçekleştirildiği belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ