Serdivan Çocuk Akademisi’nde Eğlenerek Öğreniyorlar - Sakarya Medyası Serdivan Çocuk Akademisi’nde Eğlenerek Öğreniyorlar
Sakarya Medyası

Serdivan Çocuk Akademisi’nde Eğlenerek Öğreniyorlar

Serdivan Çocuk Akademisi’nde Eğlenerek Öğreniyorlar
  • Spor
  • 07 Ağustos 2017

Serdivan Çocuk Akademisi, eğitici kulüp çalışmalarının yanı sıra farklı aktivitelerle minik öğrencilerin sosyalleşmelerine de imkan tanıyor.

 

 

Yeteneklerini Gösterdiler

 

Temel dini bilgilerden kilim dokumaya kadar 12 farklı kulüpte hem öğrenen öğrenirken de eğlenme fırsatı da bulan öğrenciler ders dışı aktivite olarak bu kez havuzda yeteneklerini gösterdi.

 

Uzman eğitmenlerden yüzmenin inceliklerini öğrenen Akademi’nin minik yüzücüleri bu bilgileri birebir uygulamaya dökme ve pekiştirme imkanı da buldu.

 

En Keyifli Yöntem; Eğlenerek Öğrenmek

 

Çocuklara bilgiyi aktarma noktasında muhabbet odaklı hareket edildiğini ve öğrenciler için en keyifli yöntemin kullanıldığını ifade eden Akademi yetkilileri, eğlenerek öğrenen öğrencilerin motivasyonlarının da yükseldiğini bunun da eğitim öğretim yılı boyunca okul derslerine de olumlu katkı sağladığını belirttiler.

 

Ailelerden aldıkları olumlu geri dönüşlerin de kendileri için bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getiren yetkililer, her yeni dönemde yeni kulüplerle öğrencileri ağırlamaya devam edeceklerini belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ