Serdivan ilçe başkanlığına Mikail Yılmaz atandı - Sakarya Medyası Serdivan ilçe başkanlığına Mikail Yılmaz atandı
Sakarya Medyası

Serdivan ilçe başkanlığına Mikail Yılmaz atandı

Serdivan ilçe başkanlığına Mikail Yılmaz atandı

Programa İl başkanı Cemal Can,İl sekreteri ve Erenler ilçe başkanı Eyüp Yılmaz,İl teşkilatlanma başkanı Hüdaverdi Kervankıran,İl başkan yardımcıları İsmail kesgin,Hüseyin Yüsküp,Selami Yılmaz,İl yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı ilçe başkanı Eray Yeşilçimen,Arifiye ilçe başkanı Abdurrahman Taş ve partililer katıldı.

 

İl başkanı Can Mikail Yılmaz’a yetki belgesini taktim eti ve ardından kısa bir konuşma yaptı. 

Serdivan ilçe teşkilatımızda bugüne kadar ilçe başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Degirmenci kardeşimiz’e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum rabbim çalışmalarını kabul etsin inşallah. Bu göreve yeni atanan Mikail kardeşimize de başarılar diliyor cenab-ı haktan yar ve yardımcıları olmasını niyaz ediyorum. Burada bulunan bizi yanlız bırakmayan değerli basın mensuplarımıza ve dava arkadaşlarıma da minnet ve şükranlarımı sunuyor sizleri allah cc emanet ediyorum. Dedi

 

Serdivan ilçe başkanı Mikaİl Yılmaz şahsıma bu ulvi görevi tevdi eden başta İl başkanım Cemal Can olmak üzere genel başkanımız Mustafa Destici’ye teşekkürlerimi sunuyorum Serdivan ilçe teşkilatını 2019 seçimlerini en dinamik şekilde hazırlayacağımızı bunun için mücadele edeceğimizi bilmenizi isterim ilk hedefimiz kısa bir süre içerisinde kongremizi yaparak güçlü ve kudretli bir şekilde hedefimize adapte olmaktır. Buraya gelerek bizleri yanlız bırakmayan herkese şükranlarımı sunuyor hepinizi allah’a emanet ediyorum dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ