AK Parti Sakarya'da Hareketlilik - Sakarya Medyası AK Parti Sakarya'da Hareketlilik
Sakarya Medyası

AK Parti Sakarya’da Hareketlilik

AK Parti Sakarya’da Hareketlilik

AKP’de ay sonu başlayacak kongreler öncesinde siyasi kulislerde kazanlar kaynamaya başladı. İl Başkanlığı için kulislerde Recep Hacıeyüpoğlu’nun ismi de dillendirilmeye başlandı.

 

PAMUKOVA VE TARAKLI
AKP’de ilçe kongreleri 26 Ağustos Cumartesi günü yapılacak Pamukova ve Taraklı kongreleriyle start alacak. İlçe kongreleri öncesinde parti içerisinde büyük bir hareketlilik göze çarpıyor. Delege seçimlerinin ardından İlçe başkanlığını düşünenler Genel Merkeze giderek, Genel Başkan Yardımcılarından randevu talep ediyor.

 

ÇEŞİTLİ SENARYOLAR
İlçe başkanlığı heyecanın yanı sıra il başkanlığı içinde kulislerde çeşitli senaryolar dillendiriliyor. AKP’de mevcut başkan Fevzi Kılıç’ın kalacağına kesin gözüyle bakanların yanı sıra, gideceğini dillendiren partililerin adayları arasında Recep Hacıeyüpoğlu, Osman Çelik, Mustafa Ak ve Nuray Sarıoğlu gibi isimler bulunuyor.

 

BAŞKANA NOT VERİLİYOR
AKP Genel Merkezi ise başkanların tanınırlığını sorgulamak için tele anket çalışmasına başladı. Anketlerde vatandaşlardan AKP İlçe Başkanı’yla ilgili 1 ile 10 arasında bir not vermesi isteniyor. Partide aday olmayı düşünenler ayrıca meclisin tatilde olması nedeniyle Sakarya’da bulunan vekillerle de temaslarını sıklaştırıyor.

Sakarya Yeni Haber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ