Geyve Melekşesolak sıcak asfaltla buluştu - Sakarya Medyası Geyve Melekşesolak sıcak asfaltla buluştu
Sakarya Medyası

Geyve Melekşesolak sıcak asfaltla buluştu

Geyve Melekşesolak sıcak asfaltla buluştu

Asfalt çalışmalarının Geyve Melekşesolak ile Alifuatpaşa Mahalleleri arasında devam ettiğini aktaran YOLBAK Başkanı Haydar Akbulut, 7 kilometrelik arterde 7 bin ton asfalt kullanacaklarını söyledi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından 16 ilçe ve şehir merkezinde sürdürülen asfalt çalışmaları devam ediyor. Son olarak Adapazarı Karadavutlu, Hendek Dikmen Grup Yolları’nı sıcak asfalta kavuşturduklarını aktaran Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Geyve Melekşesolak ile Alifuatpaşa Mahalleleri arasında asfalt çalışması başlattıklarını açıkladı. Akbulut, arteri kısa süre içerisinde yeni yüzüne kavuşturacaklarını belirtti.

 

7 bin ton sıcak asfalt

Akbulut açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı: “Şehrimizin tamamına yayılan asfalt çalışmalarımız söz konusu. Ekiplerimiz farklı farklı bölgelerde çalışıyor. Adapazarı Karadavutlu Mahallesi ve Hendek Dikmen Mahallesi’nin grup yollarını tamamladık. Hiç ara vermeden Geyve’de çalışmalarımıza başladık. Melekşesolak ile Alifuatpaşa arasını sıcak asfaltla buluşturacağız. Yaklaşık 7 kilometrelik arterde 7 bin ton asfalt kullanacağız. Hayırlı olsun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ