İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi'nden Vali Balkanlıoğlu'na Ziyaret - Sakarya Medyası İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi'nden Vali Balkanlıoğlu'na Ziyaret
Sakarya Medyası

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi’nden Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi’nden Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Sakarya Şube Başkanı Dr. Vadettin Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu Valiliğinden, Sakarya Valiliğine atanan İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

1100 Üniversite Öğrencisi

 

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Dr. Vadettin Aktaş, Sakarya’da gerçekleştirilen eğitim, kültür ve barınma hizmetleri hakkında bilgiler verirken; 1100 üniversite ve ortaöğretim öğrencisine,  yaz etkinliği kapsamında da Kuran kursu olarak 450 öğrenciye hizmet verildiğini belirtti.

 

İlim Yayma Cemiyeti köklü bir kuruluştur

 

İlim Yayma Cemiyeti’nin köklü bir kuruluş olduğunu ve yakından takip ettiğini söyleyen Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, “1951 yılında kurulan cemiyette çok değerli büyüklerimizin katkılarıyla bu günlere kadar geldi. Üniversite yıllarında Vefa yurdunda kalmıştık. O günden bugüne artan sayısıyla yurt hizmetlerinde ve geleceğe önemli katkı sağlayacak adımlar atıldığını yakından takip ediyoruz.” dedi.

 

Sakarya Valisi Balkanlıoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi’nin yaptığı ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu, Sakarya’nın gelişmesi için bütün Sivil Toplum Örgütleri ile birlikte çalışacaklarını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ