ALTUNTAŞ: “Kapımız hep açık olacak. Çünkü bu kapı gönül kapısıdır” dedi - Sakarya Medyası ALTUNTAŞ: “Kapımız hep açık olacak. Çünkü bu kapı gönül kapısıdır” dedi
Sakarya Medyası

ALTUNTAŞ: “Kapımız hep açık olacak. Çünkü bu kapı gönül kapısıdır” dedi

ALTUNTAŞ: “Kapımız hep açık olacak. Çünkü bu kapı gönül kapısıdır” dedi

Kongre süreçlerin başladığı AK Parti’de Arifiye İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan İşadamı Muhittin Altuntaş; adaylığının devam ettiğini belirterek, “Yakın zamanda resmî adaylık için müracaatımı da yapacağım. Müracaat edeceğim tarihi ise ayrıca ilan edeceğim” dedi.

 

Reis’in yolundayız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de teşkilatlara seslendiğine vurgu yapan AK Parti Arifiye İlçe Başkan adayı Muhittin Altuntaş; “Hizmet edecek motivasyonu kalmamış. Bencil, defolu kişilerle böyle bir mücadeleyi yürütemeyiz. Çalışacak kim olursa olsun herkese kapımızı açacağız. Bu kapı şuanda görev mahallinde olanlara ait bir kapı değildir. Kapımız hep açık olacak. Çünkü bu kapı gönül kapısıdır. Gönül kapısı gönül koymaya gelmez. Görev alacak kişilerin şu bakanın, milletvekilinin veya kişinin adamı değil, davanın ve milletin adamı olması şarttır. Davası olmayan, milletimizin tamamını kucaklamayan hiç kimse AK Parti’de yöneticilik yapamaz. Partimizin kuruluşunda emeği geçen tüm kardeşlerimize vefa borcumuzun olduğuna inanıyorum. Ak Parti’deki kongre süreçlerinin dirilişe vesile olması temennisiyle, ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ