Gençler Başkent Yolcusu - Sakarya Medyası Gençler Başkent Yolcusu
Sakarya Medyası

Gençler Başkent Yolcusu

Gençler Başkent Yolcusu
  • Spor
  • 11 Ağustos 2017

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutulmaması ve unutturulmaması için anlamlı bir projeyi daha hayata geçiriyor. “Gençler Asla Unutmaz” sloganıyla 15 Temmuz’da destansı bir kahramanlığa imza atan gençler bir araya gelecek.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “Gençler Asla Unutmaz” projesi kapsamında canı pahasına darbeye dur diyen kahramanlarımız gençlere anlatılacak. Gençlerimiz 15 Temmuz’un izlerini Ankara’da yerinde görecek. 14-24 yaş aralığındaki gençler, programa başvuru yapabilecekler. “ dedi.

 

Projeye katılacak olan gençler, 16 Ağustos 2017 tarihinde yola çıkacak olup , Program 17-18 Ağustos 2017 tarihlerinde Ankara’da uygulanacak , yol ve yemek masrafları Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılanacak.

 

Gençler Ankara’da Cumhurbaşkanlığı külliyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ulucanlar Ceza Evi Müzesi, Hacı Bayram-ı Veli Camii ve Tacettin Dergahı gibi mekanları ziyaret edecekler. Projeye katılmak ve bilgi almak isteyenler , Sakarya Gençlik Merkezi’ni n 0264 271 11 63 telefon numaralı hattını arayabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ