Uluslararası Turnuva İçin Geri Sayım - Sakarya Medyası Uluslararası Turnuva İçin Geri Sayım
Sakarya Medyası

Uluslararası Turnuva İçin Geri Sayım

Uluslararası Turnuva İçin Geri Sayım
  • Spor
  • 14 Ağustos 2017

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Uluslararası alanda yine çok önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapacağız “ dedi.

 

7. Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası için geri sayım başladı. Bu dev organizasyon , 17-20 Ağustos 2017 tarihlerinde Sakarya Spor Salonunda düzenlenecek.

 

Rekor katılım bekleniyor

Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir ; Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7.’sini gerçekleştireceğimiz “30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Uluslararası Judo Turnuvası” için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl, turnuvaya 5 farklı ülkeden toplamda 850’ye yakın sporcu ve antrenör katılmıştı. Bu yıl da Turnuvaya 16 ülkeden 1500’e yakın sporcu, antrenör ve idarecinin katılmasını bekliyoruz. Yıldızlar, ümitler ve gençler olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleşecek olan turnuva öncesinde bizlere destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Çelikel’den davet var

Bu yıl 4. Kez Uluslararası bir müsabakaya ev sahipliği yapacaklarını belirten Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Judo da son yıllarda Sakarya ili olarak büyük bir atağa kalktık. Karasu’da düzenlenen Uluslararası İpsiz Recep Judo Turnuvasının ardından yine, Judo branşında çok önemli bir Judo turnuvasına ev sahipliği yapacağız. 17-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Sakarya Spor Salonunda düzenleyeceğimiz 7. Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası’na biz il Müdürlüğü olarak hazırız. Tüm spor severleri , bu önemli organizasyonu takip etmeye davet ediyorum “ şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ