“Yakınları Fetö’ye bulaşmış olanlara partide yer yok” - Sakarya Medyası “Yakınları Fetö’ye bulaşmış olanlara partide yer yok”
Sakarya Medyası

“Yakınları Fetö’ye bulaşmış olanlara partide yer yok”

“FETÖ ile bağı olanları bize bildirin…

“Yakınları Fetö’ye bulaşmış olanlara partide yer yok”

Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan’dan, Sakarya’nın da yer aldığı tüm teşkilatlara, “Partimizde yakınları Fetö’ye bulaşmış, partiyi sırtlamak yerine partiye yük olmuş, projesi ve hizmeti olmayanlara yer verilmeyecek” mesajı.

 

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Antalya’da Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında çok önemli konulara temas etti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm illerdeki, ilçe ve il başkanlıklarında halen görevde olan ve yeni dönemde görev alacaklara yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Fetö ile teması olan, Fetö’ nedeni ile yakınları hakkında yasal işlem başlatılmış olan tüm Ak Partililerin saf dışı bırakılacağının mesajını vererek adeta teşkilatları titretti.

 

“Partiyi sırtlamak yerine, partiye binmek isteyenlere yer yok…!”

“Yeni projelerle, sürekli yenilenen heyecanlarla, daima hedef büyüten bir dinamizmle yoluna devam eden yönetici arkadaşlarımız, elbette hizmetlerini sürdürecektir ama partiyi sırtlayıp götürmek yerine, partinin sırtına binmeye kalkanları kenara çekmek de milletimize karşı sorumluluğumuzun gereğidir” dedi.

 

“FETÖ ile bağı olanları bize bildirin, kapıya koymasını biliriz…”

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan;

“Partimiz çatısı altında Fetö ile iltisağı olanları asla barındıramayız. Yol yakınken, nerede Fetö ile bağlantısı olanlar varsa hemen bize bildirin. Anında kapıya koymaya mecburuz” dedi.

 

“Hizmet aşkı ve projesi olmayan Ak Parti’de yönetici olamaz..!”

Erdoğan açıklamasının devamında;

“Davası, yüreğinde hizmet aşkı, kafasında projesi bulunmayan, ilkelerimize tüm benliğiyle bağlı olmayan hiç kimse Ak Parti’de yönetici konumuza gelemez. İnşallah tüm ilçe ve il kongrelerimiz bu anlayışla yapılarak, büyük kongremiz için hazırlığımızı tamamlayacağız” dedi.

 

“Yakınları Fetö’ye bulaşmış olanlara partide yer yok”

Cumhurbaşkanı Erdoğan,

“Ak Parti il ve ilçe teşkilatlarında yakınlarının bile Fetö’ye bulaştığı bilinen yöneticilerin bu parti çatısı altında olmayacaklarını bilmeleri gerekir. Temiz olmayan partililer kusura bakmasından biz gereğini yapmadan onlar gereğini yapsınlar” diyerek hassas ve dokunaklı açıklamada bulundu.

 

Sakarya teşkilatlarında sürpriz beklentiler…!

Öte yandan Erdoğan’ın son günlerde katıldığı Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantılarında yaptığı açıklamalar, Sakarya’da da Ak Parti teşkilatlarında büyük tedirginliğe neden oldu.

 

Kendisini ak göstermeye çalışan, ancak birçok kişiyi Fetö’cü ilan ettiği bilinenlerin, Erdoğan’ın son günlerde yaptığı açıklamaları titizlikle ve tedirginlikle izleyen siyasetçileri sürprizlerin beklendiği ifade ediliyor…

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ