BBP İl Yönetimi Taraklı da Cemiyette Buluştu - Sakarya Medyası BBP İl Yönetimi Taraklı da Cemiyette Buluştu
Sakarya Medyası

BBP İl Yönetimi Taraklı da Cemiyette Buluştu

BBP İl Yönetimi Taraklı da Cemiyette Buluştu

Büyük Birlik Partisi il yönetim kurulu üyesi Alattin Özkan’ın oğlunun sünnet cemiyetin de bbp liler bir araya geldi.

 

cemiyete İl sekreteri ve erenler ilçe başkanı Eyüp Yılmaz,İl teşkilatlanma başkanı Hüdaverdi Kervankıran,il seçim işleri başkanı Hüseyin Yüsküp,il yerel yönetimler başkanı Gürbüz Pertev,yan kuruluşlar başkan yrd. Halit San,medya tanıtım sosyal işler başkan yrd.Alparslan G. Yüsküp katıldı.

 

cemiyette kısa bir konuşma yapan il sekreteri Eyüp Yılmaz Yasin kardeşimiz erkekliğe ilk adımını atmıştır peygamber efendimiz muhammed s.a.v sünnet-i seniyyesi yerine getirilmiştir cenab-ı hak vatani görevi yapmak üzere uğurlamayı ve düğününü de görmeyi bizlere nasip etsin sağlıklı huzurlu bir yaşam sürsün ülkemize,milletimize ve davamıza yiğit bir alperen olsun inşallah. İşlerinin yoğunluğu sebebiyle cemiyete katılamayan il başkanımız Cemal Can telefonla arayarak bana şunları söyledi Alattin Özkan nizam-ı alem ülkücüsüdür biliyorum ki evladı yasin de,evladımız yasin de bu kutlu hareketin bir neferi olacaktı. ilayı kelimetullah davası için mücadele edecek nizam-ı alemin tesisi için çalışacaktır alperenimiz yasin’in gözlerinden benim için öpün yasin kardeşime selamımı iletin bundan sonra çok büyük bir aileye sahip olduğu ona anlatın bilsinki bizler babasının arkadaşları değil ailesiyiz.diyerek burda bulunan herkeze selamlarını iletti. sölerime son verirken bende sizleri allah cc emanet ediyorum esselamun aleyküm dedi.

 

il yönetim kurulu üyesi Alattin Özkan Bbp olmak bir onur ve grurdur böylesini güzel bir ailenin içerisinde olmaktan şeref duyuyorum başta il başkanımız Cemal Can olmak üzere cemiyemizi teşrif eden başkanlarımıza dostlarımıza müzafirlerimize şükranlarımı sunuyorum. dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ