Onların başarısı sırrında saklı!.. - Sakarya Medyası Onların başarısı sırrında saklı!..
Sakarya Medyası

Onların başarısı sırrında saklı!..

Onların başarısı sırrında saklı!..

Uslu Bilgi Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi, Sakarya ve Kocaeli şubelerinde Temmuz ayında kendi dallarında en fazla satış yapan ve yılsonunu kadar tüm hedeflerini rekorlar kırarak bitiren personelleri için Kocaeli Pasha Palas Hotel’de yemekli bir ödül gecesi düzenledi.

 

Sakarya, Kocaeli ve Gebze Bölgeleri’nde Türk Telekom EDM olarak faaliyet gösteren Uslu Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş Sakarya ve Kocaeli şubelerinde Temmuz 2016 ile Temmuz 2017’ye kadar kendi dallarında “en fazla Mobil Aktivasyonu yapan, DSL Aktivasyonu yapan, Tivibu Aktivasyonu yapan, Bölgesini en fazla yükselten, Bölgesinde en çok fark yaratan ve Cihaz satışında en çok fark yaratan satış desteği ve sorumluları ödüllendirdi. Gecede ayrıca; Başarılı olan personellerine özel ödüller verildi. Türk Telekom Uslu Bilgi Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Umut Özgür Uslu; Türk Telekom Satış Yöneticisi Yasin Ersöz ve Dağıtım Merkezi Müdürü Ahmet Ataç tarafından çalışanlara plaketler verildi. Kocaeli Pasha Palas Hotel’de samimi ortamda gerçekleşen yemekli geceye katılan Uslu Bilgi Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi’nin başarılı ve deneyimli personelleri aldıkları plaketlerin ardından unutamayacakları doyumsuz bir gece yaşadı.

 

USLU: “Başarılarımız artarak devam edeceğine inanıyorum”

Gecenin sunumunu ve açılış konuşmasını gerçekleştiren Uslu A.Ş Entegre Dağıtım Merkezi Müdürü Ahmet Ataç; bir yılda neler yaptıklarını ve gelecek yılki hedeflerini anlatırken; Bize tüm bu çalışma imkânlarını sunan ve her an bizimle birlikte olan; başarılarımızın baş mimarı olarak gördüğümüz Sayın Umut Özgür Uslu’ya teşekkür ediyoruz” dedi. tüm çalışanlarına teşekkür eden Uslu Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Umut Özgür Uslu; gelecek yıl başarıların artarak devam edeceğine inandığını söyledi. Türk Telekom Satış Yönetici Yasin Ersöz ise konuşmasında “Kocaeli ve Sakarya bölgesinde göreve başlayalı iki ay kadar oldu. Bu ekiple çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Önümüzdeki yıl bu ekip bölgeyi çok daha yukarlara taşıyacaktır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ