Sakarya'da 8 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi - Sakarya Medyası Sakarya'da 8 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi
Sakarya Medyası

Sakarya’da 8 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

Sakarya’da 8 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

Daha önce hırsızlık suçlardan dolayı hüküm giymiş ve haklarında yakalama kararı bulunan çete üyelerinin uzun zamandır jandarmanın yakın takibinde iken Kocaali İlçesinde hırsızlık amacıyla keşif yaptıkları bilgisi alındı.

 

Çetenin faaliyetlerini titizlikle takip eden Jandarma, bir evden hırsızlık yaptığı esnada çetenin 4 üyesi ellerinde kapı ve kasa açmak için kullandıkları malzemeler ile parmak izlerini gizlemek için giydikleri eldivenlerle birlikte Jandarmanın ısrarlı ve titiz çalışmaları sonucu suçüstü yakalandı.

 

Yakalanan şüphelilerin sorgusunu derinleştiren Jandarma ekipleri, aynı gece Kocaali ve Karasu İlçelerinde operasyonları icra ederek çete ile irtibatlı 4 şüpheliyi daha yakalayarak gözaltına aldı.

 

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, organize ve çıkar amaçlı suç örgütü kuran 8 kişilik profesyonel hırsız çetesini suç işlemelerine fırsat vermeden yakalayarak çökertti. Kocaali Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen 8 kişilik suç örgütü üyelerinden A.Y., S.E., M.S.G., S.İ., T.D. ve A.T.G isimli 6 üyesi mahkemece tutuklanarak Ferizli Cezaevine gönderildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ