Şehrin Turizmine Serdivan’dan Tam Destek - Sakarya Medyası Şehrin Turizmine Serdivan’dan Tam Destek
Sakarya Medyası

Şehrin Turizmine Serdivan’dan Tam Destek

Şehrin Turizmine Serdivan’dan Tam Destek

Sakarya’nın turizm potansiyelini tespit ederek kültürel zenginliğini tanıtmak amacıyla bir süredir ilimizde temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı araştırma heyeti, çalışmalar kapsamında Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı ziyaret etti.

 

İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Alemdar, Serdivan’daki kültürel varlıkların yanı sıra hayata geçirecekleri projeleri de heyetle paylaştı.

 

Potansiyeli Avantaja Dönüştürüyoruz

Serdivan olarak kültür ve turizm noktasında güzel çalışmalara imza atmaya devam ettiklerinin altını çizen Alemdar, Jüstinyen Köprüsü, Serdivan Gölpark gibi tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra yamaç paraşütü, off road gibi sportif etkinliklerle de Serdivan’ın var olan potansiyelini değerlendirdiklerini ve vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi.

 

Başkan Alemdar’a Teşekkür

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı heyetin, Sakarya genelinde destinasyon çalışmaları yürüttüğünü kaydeden yetkililer, misafirperverliğinden dolayı Başkan Alemdar’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ