Sibel & Murat Yılmaz çifti, sürpriz dolu bir düğün töreniyle evlendi - Sakarya Medyası Sibel & Murat Yılmaz çifti, sürpriz dolu bir düğün töreniyle evlendi
Sakarya Medyası

Sibel & Murat Yılmaz çifti, sürpriz dolu bir düğün töreniyle evlendi

Sibel & Murat Yılmaz çifti, sürpriz dolu bir düğün töreniyle evlendi

Stüdyo Elele Yönetim Kurulu Başkanı Nagihan & Hilmi Elele çiftinin küçük kızı Sibel Elele; hayatını Murat Yılmaz ile birleştirerek, bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarına evet dedi.

 

Sakarya’nın tanınmış ailelerinden fotoğrafçılık mesleğinin önde gelen ve duayen isimlerinden Stüdyo Elele Yönetim Kurulu Başkanı Nagihan & Hilmi Elele çiftinin küçük ve güzel kızı Sibel Elele ile Ayşe & Şaban Yılmaz çiftinin yakışıklı oğulları Murat Yılmaz; hafta sonu Arya Düğün Salonu’nda gerçekleşen dillere destan muhteşem düğün töreniyle hayatını birleştirdi. Elele ve Yılmaz Ailelerinin uzak ve yakından gelen akraba, dost, komşu ve sevdiklerinin huzurunda bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarına “evet” diyen ve birbirlerine çok yakışan Sibel & Murat Yılmaz çifti; sürprizlere de sahne oldu.

Evlilik yıldönümleri ve doğum günü

Bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilerin yoğun alkışları arasında salona giren çiçeği burnunda genç çift, kestikleri pastanın ardından davetliler ile birlikte geç saatlere kadar doyasıya eğlenirken, gelinin babası Hilmi Elele, düğün boyunca küçük kızı Sibel’i bir an olsun yalnız bırakmayarak, pisten hiç inmedi. Sürprizlerle dolu törende; Arya Düğün Salonu Müdürü Hakan Şahin’de Elele Ailesine tatlı bir sürpriz yaparak; gelinin Babası Hilmi Elele’nin doğum günü ve eşi Nagihan ile evliliklerinin 34’ncü yılı için, gelinin amcası Halil & Melike Elele çiftinin evliliklerinin 42’nci yıldönümü için hazırladığı pastayı hep birlikte kesti. Öte andan Ayşegül-Fehim Elele’nin evliliklerinin birinci yıl dönümü ve yeğenleri Sude Altıgöz’ün 13’üncü doğum günü de aynı anda kutlandı. Sibel & Murat Yılmaz çifti; düğün sonrası balayına nereye gittiklerini ise sır gibi saklarken, bizde genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ