Satso seçimleri 2 Ekim'de - Sakarya Medyası Satso seçimleri 2 Ekim'de
Sakarya Medyası

Satso seçimleri 2 Ekim’de

SATSO Başkanlığına kimlerin aday olacağı ise merakla bekleniyor

Satso seçimleri 2 Ekim’de

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, son zamanlarda şehirde sıkça konuşulan seçimle alakalı açıklama yaptı. Kendine ait twitter hesabından açıklama yapan Kösemusul, “SakaryaTicaret ve Sanayi Odası olarak gücünü birlik ve beraberliğinden alan 100 yıllık güçlü bir aileyiz. Bugün Olağan Yönetim Kurulu Toplantımızda seçim kararı aldık. 2 Ekim 2017 Pazartesi günü SATSO seçimlerimizi inşallah gerçekleştireceğiz.” dedi.

KARDEŞLİK VURGUSU
Yayımladığı mesajlarda birlik ve beraberliğe vurgu yapan Başkan Kösemusul, “Seçimlerimizin Odamız SATSO’nun birlik ve kardeşliğine katkı vereceğine, kurumumuzun itibarını daha da kuvvetlendireceğine inancım tamdır. Hizmet yarışında olan, Odamız karar organlarında görev alma hedefiyle çalışan tüm üyelerimize Hz. Allah’tan kolaylıklar diliyorum. Seçimlerimiz şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

ÜYELER 2 EKİM’İ İSTEDİ
SATSO Başkanı Kösemusul, yaptığı açıklamada ilk olarak tarihi 1 Ekim Pazar olarak duyurdu. Yaklaşık yarım saat sonra tweetlerini silerek yeni bir açıklama yapan Kösemusul, seçim tarihini 2 Ekim Pazartesi günü olarak bildirdi. Seçim tarihinin neden değiştiğini de açıklayan Başkan Mahmut Kösemusul, “Üyelerimizin istekleri doğrultusunda 1 Ekim olarak açıkladığımız seçimimizi bir gün tehir ettik. 2 Ekim seçimimiz şimdiden hayırlı olsun.” şeklinde paylaşım yaptı.

KİMLER ADAY OLACAK?
Kamuoyunda geçtiğimiz aydan itibaren SATSO’da seçim yapılacağı iddiaları Kösemusul’un bu açıklamalarıyla kesinlik kazanmış oldu. Aynı iddialara göre mevcut Başkan Mahmut Kösemusul’un 2 Ekim’de yapılacak seçimlerde yeniden aday olmayacağı söylenirken bir takım kaynaklara göre ise Kösemusul’un seçim çalışmaları çoktan başlamış durumda. SATSO seçimleri için aday olacak kişilerin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı düşünülüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ