BBP Sakarya'dan Pamukova'ya Vefa Ziyareti - Sakarya Medyası BBP Sakarya'dan Pamukova'ya Vefa Ziyareti
Sakarya Medyası

BBP Sakarya’dan Pamukova’ya Vefa Ziyareti

BBP Sakarya’dan Pamukova’ya Vefa Ziyareti

Bbp hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor vefa ziyareteleri kapsamın da 2014 yılı pamukova belediye başkanı adayı Salih Kahraman’a ziyaret.

 

ziyarete il sekreteri ve erenler ilçe başkanı Eyüp Yılmaz,il teşkilatlanma başkanı Hüdaverdi Kervankıran,il seçim işleri başkanı Hüseyin Yüsküp,il yönetim kurulu üyeleri Halit San ve Alparslan Yüsküp,pamukova ilçe teşkilatlanma başkanı Aydın Menteşoğlu katıldı.
il sekreteri Eyüp Yılmaz  Salih Kahraman başkanımıza bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum rabbim yapmış olduğunuz çalışmalarınızın mükafatını sizlere fazlasıyla versin inşallah.
Kimki bu dava uğruna bir dakkasını ayırdıysa innanıyorumki cenab-ı hak fazlasıyla mükafatını verecektir. Biz ilayı kelimetullah davasının sancaktarlarıyız biz ki nizamı alemin tesisi için mücadele eden alperenleriz rabbim her daim bizimledir sefere çıkmak bizden zafer allah cc den dir. bu ulvi davaya hizmet eden herkezden mevlam razı olsun bu vesileyle Salih Kahraman Başkanıma birkez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum allah cc yar ve yardımcımız olsun. dedi il teşkilatlanma başkanı Hüdaverdi Kervankıran Kahraman’a Bbp Genel başkanı Mustafa Destici imzalı teşekkür beratını taktim etti.
Salih Kahraman bu ziyaret sebebiyle çok hoşnut olduğunu ve teşekkür beratı için başta Genel başkanım Mustafa Destici,il başkanımız Cemal Can ve siz dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ