Emekli Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile Mehmet Nuri Şimşek; dostlarıyla Yetimoğlu’nda buluştu - Sakarya Medyası Emekli Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile Mehmet Nuri Şimşek; dostlarıyla Yetimoğlu’nda buluştu
Sakarya Medyası

Emekli Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile Mehmet Nuri Şimşek; dostlarıyla Yetimoğlu’nda buluştu

Emekli Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile Mehmet  Nuri Şimşek; dostlarıyla Yetimoğlu’nda buluştu

Uzun yıllar polis camiasında çeşitli birimlerde görevlerde bulunan Emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile yakın dostu olan kendisi gibi Emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Nuri Şimşek; Sakarya’da dost ziyaretinde bulunarak, Yetimoğlu Çay Evi’nde yakınlarıyla buluşarak, sohbet etti.

 

Uzun yıllar polis camiasında çeşitli birimlerde görevlerde bulunarak, emekli olana kadar gecesini gündüzüne katarak yıllarca vatandaşın huzuru ve güvenliği için çalışan Emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile yakın dostu olan aynı şekilde kendisi gibi Emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Nuri Şimşek; Sakarya’da dost ziyaretinde bulundu.

Orhan Camii Yetimoğlu Çay Evi önünde Adapazarı Kahveciler Odası Başkan Adayı ve Yetimoğlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyesi Yetimoğlu Çay Evi Sahibi Efem Yetim ve eski siyasetçilerden İsmail Parlak ile sohbet eden Emekli Emniyet Müdürü Şükrü Yetimoğlu ile Mehmet Nuri Şimşek; eski günleri yad ederek, anılarını onlarla paylaştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ