Akyazı Alt Yapı ve Üst Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor - Sakarya Medyası Akyazı Alt Yapı ve Üst Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor
Sakarya Medyası

Akyazı Alt Yapı ve Üst Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor

Akyazı Alt Yapı ve Üst Yapı Çalışmalarına Devam Ediyor

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarını hız kesmeden ilçe genelinde sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Konuralp Mahallesinin en çok kullanılan sokaklarından biri olan 2056 Akminare sokak üzerinde baştan sona yenileme çalışmalarına başladı.

 

 

İlçenin hemen her bölgesinde farklı ekipler halinde Alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar kapsamında Konuralp mahallesinin en çok kullanılan sokaklarından biri olan 2056 Akminare sokak üzerinde baştan sona yenileme çalışmalarına başladı.

 

Çalışmalar kapsamında ilk olarak zemin ve kot farkı düzeltmesi yapan ekipler yol kenarlarındaki eskiyen ve kullanım ömrünü yitiren büz hatlarını da yenileri ile değiştirdi. Çalışmalarla birlikte ayrıca içme suyu hattı da baştan sona değişecek olan 2056 Sokak’ya alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol kenarlarına yeni kaldırımlar ve asfalt serim çalışmalarına başlayacaklar.

 

Kısa bir süre içerisinde çalışmaların tamamlanmasını hedefleyen ekipler özellikle Altındere, Güzlek, Yeniköy, ve Hendek’e bağlanan yollar ve Akminare için kestirme yol alternatifi olan bu sokağı baştan sona yenileyerek yeniden kullanıma açacaklar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ