Eğitimde Kale Gibi - Sakarya Medyası Eğitimde Kale Gibi
Sakarya Medyası

Eğitimde Kale Gibi

Eğitimde Kale Gibi

Öğrencilerin, bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda hayata hazırlanmalarını sağlayan Kale Okulları, Sakarya’da butik eğitimin öncüsü olma misyonuyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

2013 yılından bu yana Sakarya’da eğitim çalışmalarına devam eden ve çıtayı daha da yukarılara taşıyan Serdivan Kale Okulları bir başarıya daha imza attı.

 

Butik eğitim konseptinde öğrencilerle birebir ilgilenen ve onları sınavların yanı sıra hayata da hazırlayan Kale Okulları, gösterdiği performansın semeresini TEOG’da aldı.

 

Kale’den Türkiye Birinciliği

 

2017-2018 eğitim ve öğretim yılında yapılan ilk TEOG sınavında 2 öğrenci 120 soruya doğru cevap verirken, ikinci TEOG sınavında 6 öğrenci soruların tamamına doğru cevap vererek Türkiye birinciliğini kazandı.

 

Aynı zamanda 47 öğrenci de TEOG’da 107 soruya doğru cevap vererek; Kale Okulları’nın eğitim kalitesini bir kez daha ortaya koydu.

 

Kale Okulları’ndan yapılan açıklamada, öğrencilerin yanı sıra alilerle de eğitim öğretim dönemi boyunca iletişim halinde oldukları ve kurulan bu köprü sayesinde öğrencilerin Sakarya genelinde önemli bir başarıya imza attıkları belirtilirken, 2017 TEOG yerleştirmelerinde dereceye giren öğrencilerin tercihlerini Galatasaray, Kabataş ve İstanbul Erkek Lisesi gibi köklü eğitim kurumlarından yana kullandıkları ifade edildi.

 

Kale Okulları yönetim kurulu; geleceklerine başarıları ile yeni bir yön tayin eden öğrencilere ve onların bu başarılarında imzaları olan eğitmenlerin yanı sıra velilere de teşekkür ettiklerini ifade ederek aynı hassasiyetle eğitim çalışmalarına devam edeceklerini belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ