Sakarya'da vahşet! Genç kız kedinin gözlerini oyup paylaştı - Sakarya Medyası Sakarya'da vahşet! Genç kız kedinin gözlerini oyup paylaştı
Sakarya Medyası

Sakarya’da vahşet! Genç kız kedinin gözlerini oyup paylaştı

Sakarya’da vahşet! Genç kız kedinin gözlerini oyup paylaştı

Sakarya’da yaşayan Sude A. adlı genç kız, sosyal medya hesabından gözleri oyulmuş halde bir kedi fotoğrafı paylaşarak, üzerine de ‘En sevdiğim’ yazdı. Sude A., büyük tepkilerden sonra sosyal medya hesabını kapattı.

 

Sosyal medya hesaplarında Adapazarı’nda yaşadığını yazan Sude A., gözleri oyulmuş bir kedi fotoğrafının üzerine ‘En sevdiğim’ yazarak paylaştı. Genç kızın Karaman mahallesinde oturduğu ve bu olayın da Karaman mahallesinde yaşandığı öğrenildi.

Paylaşımı görenler, genç kıza mesaj atarak tepkilerini dile getirdi. Genç kızın ise dalga geçerek cevap vermesi, hayvan severleri daha da sinirlendirdi. Sude A. bir süre sonra sosyal medya hesaplarını kapatırken, hayvan severler ise cezalandırılmasını istedi. Sude A. isimli genç kız sosyal medya hesabına yazdığına göre sadistik özellikler taşıyor. Bu vahşeti de bu yüzden yapmış olduğu düşünülüyor. (Sadist, başkalarına acı çektirerek zihnen doyum sağlayan kimse anlamına gelir)

Fotoğrafın sansürsüz hali kötü bir görüntü sergilediği için yayınlanmamıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Lord dedi ki:

    Adını versenize şunun

BİR YORUM YAZ