AK Parti kaynıyor! - Sakarya Medyası AK Parti kaynıyor!
Sakarya Medyası

AK Parti kaynıyor!

Keşir’in ilçelerdeki toplantılarını İl Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte yapmasının da bazı sıkıntılara yol açtığı ve partililerin rahat konuşamadığı öğrenildi

AK Parti kaynıyor!

AK Parti’de cumartesi günü start alacak ilçe kongreleri öncesinde, ilçe başkan adayları artışa geçti. Pamukova’da 3 adayın ardından Geyve’de 2 aday ve son olarak Akyazı’da da 4 adayın çıkması ‘AK parti kaynıyor!’ yorumuna yol açtı.

Koordinatör Milletvekili

AK Parti İlçe Teşkilatları’nda yaşanan aday sıkıntısını çözmek için Bolu Milletvekili Ayşe Keşir Sakarya Koordinatör Milletvekili olarak atanmıştı.  Önce il teşkilatı sonrasında ilçe teşkilatları ile bir araya gelen Keşir, ilçe kongrelerinin tek adaylı yapılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Sessiz bekleyiş

Keşir’in ilçelerdeki toplantılarını İl Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte yapmasının da bazı sıkıntılara yol açtığı ve partililerin rahat konuşamadığı öğrenildi. Bu nedenle Keşir’in teşkilatları tek başına gezmesinin istendiği öğrenildi. Keşir’in ise teşkilatlardaki durumla ilgili rapor hazırladığı ve bunu Genel Merkez’e ilçe başkan adayının belirlenmesi için sunduğu belirtiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ