Memişoğlu’ndan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret - Sakarya Medyası Memişoğlu’ndan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret
Sakarya Medyası

Memişoğlu’ndan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret

Memişoğlu’ndan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret

Yeşiltaş İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yeşil Memişoğlu; Sakarya’ya yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

 

Sıcak karşılama

Sakarya’ya yeni atarak çalışmalarına hızlı başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederek, bir ziyarette Yeşiltaş İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yeşil Memişoğlu’ndan geldi. Şirketin Genel Müdürü Ramazan Yeşil ile Taka Gazetesi Marmara Bölge Sorumlusu ve Basın Danışmanı Gazeteci Yazar Levent Candan ile birlikte Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a yaptığı ziyaretinde kendilerini ağırladığı için teşekkür eden Recep Yeşil Memişoğlu; çalışmalarında başarılar diledi. Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun; “Sakaryalı vatandaşlarımıza hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz. İnşallah Sakarya’da güzel işlere imza atacağız” dedi. Memişoğlu ise; “Sakarya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Lütfi Dursun Bey ile Başsavcımızın Sekreteri Sayın Sevim İnce hanendeye göstermiş oldukları yakın ilgi ve güleryüzleri için ayrıca teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ