Teniste Ödüller Verildi - Sakarya Medyası Teniste Ödüller Verildi
Sakarya Medyası

Teniste Ödüller Verildi

Teniste Ödüller Verildi
  • Spor
  • 26 Ağustos 2017

8-9-10 Yaş Yaz Kupası Tenis Yarışları , Sakarya Tenis Akademisi Spor Kompleksinde yapıldı. Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet programında yer alan  8-9-10 Yaş Yaz Kupası Tenis Yarışlarının 6.’sı ve sonuncusu ilimizde 6 gün süren müsabakaların ardından ödül töreni sona erdi.

 

İlimizin yanı sıra, İstanbul , Ankara, İzmir , Bolu, Çanakkale, Düzce ve Edirne illerinden 103 sporcu yarışmalarda başarı aradı. Zonguldak Bölgesi hakemlerinden Hüsnü Kazlı’nın Baş hakemliğinde yapılan yarışlar bir hayli heyecanlı geçti. Tenis İl Temsilci Erhan Baylan; Müsabakalar sonrasında sporculara, onları yetiştiren antrenörler, velilere ve müsabakaların yapılmasında destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür etti. Baylan; Sporcuları ilimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Onlarda ilimizden mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrıldı. Sorunsuz bir yarışma oldu. Herkese tekrar teşekkür ediyorum “ şeklinde konuştu.

 

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar, Tenis İl Temsilcisi Erhan Baylan, Tensi Antrenörleri ve diğer yetkililer başarılı olan sporculara ödüllerini takdim ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ