Serdivan Belediyesi’nden Gece Mesaisi - Sakarya Medyası Serdivan Belediyesi’nden Gece Mesaisi
Sakarya Medyası

Serdivan Belediyesi’nden Gece Mesaisi

Serdivan Belediyesi’nden Gece Mesaisi

Kapsamlı asfalt programının başladığı Nisan ayından itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Serdivan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi gece de mesai yaparak yolları sıcak asfaltla kaplamaya devam ediyor.

 

Çalışmalar kapsamında ekipler, Aralık Caddesi’nin ardından Çark Caddesi ile Eski Kazımpaşa Caddesi’nin bağlantısını sağlayan ve günün her saati araç yoğunluğunun olduğu Mert Sokak’ı da sıcak asfaltla kaplayarak yeni görünümüne kavuşturdu.

 

Hat Boyunca Bordür

 

Çalışmaları yerinde inceleyen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 750 metre uzunluğundaki güzergahın asfalt çalışmaları ile birlikte modernize edildiğini ifade ederek, asfaltlama çalışmalarıyla eş zamanlı olarak hat boyunca kaldırım ve bordür işlemlerinin de tamamlandığını belirtti.

 

Ekipler Gece De Mesai Yaptı

 

Alemdar vatandaşların huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için Fen İşleri’ne bağlı ekiplerin güzergahta, hafta sonu boyunca gece de mesai yaptığını ifade ederek; hummalı bir çalışmanın ardından Serdivan’ın en işlek sokaklarından biri olan Mert Sokak’ın sıcak asfaltla kaplandığını söyledi.

 

Başkan Yusuf Alemdar tüm ekipman ve personeliyle birlikte Serdivan Belediyesi’nin 7/24 vatandaşlarının hizmetinde olduğunu ifade ederek özverileri için de ayrıca tüm personele teşekkür ettiğini belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ