BBP İl Başkanı Can'dan 30 Ağustos Mesajı - Sakarya Medyası BBP İl Başkanı Can'dan 30 Ağustos Mesajı
Sakarya Medyası

BBP İl Başkanı Can’dan 30 Ağustos Mesajı

BBP İl Başkanı Can’dan 30 Ağustos Mesajı

Bbp Sakarya İl Başkanı Cemal Can, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Can, mesajında şu ifadeleri kullandı:

 

“95. yılını kutladığımız 30 Ağustos Zaferi, şanlı tarihimizin en değerli anlarından biridir. Bu zafer, tarihimizin en zor zamanında bile bağımsızlığımızdan asla vazgeçmeyeceğimizi gösteren çok önemli bir başarıdır.

 

Büyük Zaferin 95. yıl dönümünü kutladığımız bugünlerde yaşadığımız terör olayları birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaktır. Aziz milletimiz yıllardır olduğu gibi bugünün zor şartlarında da ülkemizin birlik, beraberlik, huzur ve istikrar ortamını koruyacak güce ve imkana sahiptir. Bu büyük zafer, vatanımızın ve milletimizin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, insanlarımızın canını seve seve verebildiğinin en güzel göstergesidir.

 

15 Temmuz tarihinde halkımızın vatanımız ve demokrasi adına canı pahasına sergilediği asil duruşun tarihi köklerini 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda aramak gerekmektedir. Büyük Türkiye yolunda karşımıza çıkacak engelleri teker teker aşarak, ülkemizi en güçlü şekilde ilerlemisi için çalışıcağımıza inancım tamdır. Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ