Akyazı Belediyesi Kurban Bayramı İçin Hazırlıkları Tamamladı - Sakarya Medyası Akyazı Belediyesi Kurban Bayramı İçin Hazırlıkları Tamamladı
Sakarya Medyası

Akyazı Belediyesi Kurban Bayramı İçin Hazırlıkları Tamamladı

Akyazı Belediyesi Kurban Bayramı İçin Hazırlıkları Tamamladı

Kurban Bayramı hazırlıklarını son hızla sürdüren Akyazı Belediyesi tüm ekibi ile bayram öncesi ve sonrasında teyakkuzda bulunacak.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tüm cadde ve sokaklarda detaylı temizlik çalışması, sağlık işlerinin Kurban Kesim yerlerinin ilaçlanması ve temizlenmesi, kurban kesimi yapılacak yerlerin belirlenmesi sağlığa elverişli hale getirilmesi için hazırlanması çalışmalarını tamamlandı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri İlçede bulunan tüm mezarlıkların bayramda yapılacak ziyaretlere hazır hale gelmesi, temiz ve bakımlı olması için, ot biçme, yabani ot ve diken temizliği, ağaç budama, bozuk kilitli parkelerin değiştirilmesi ve bozuk zemin olan yerlerde düzeltme, Mezarlık duvarlarının ve mezarlık içerisinde alanların boya, badanalarının yapılması, ziyaretçiler için oturma ve Kur-an okuma yerlerinin temizliği gibi bir çok çalışmayı yürütüyorlar. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol, cadde ve sokaklarda bozuk olan yolların bakım ve onarımlarını gerçekleştirdi.

Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban bayramı boyunca kurban atıklarını toplama işlemlerini aralıksız sürdürecek. Vatandaşların kurban atıklarını toplamaları için Akyazı Belediyesi çözüm masası hattı 444 9 054 arayıp isteklerini bildirmeleri yeterli olacak.

Kurban Bayramında Akyazı Belediyesi Çözüm masası hattı 444 9 054 numaralı hattın başında 24 saat nöbetçi ekip telefonda vatandaşların isteklerine hazır halde bulunacak ve vatandaşlardan gelen tüm istek, talep, dilek ve şikâyetleri hemen ilgili birime aktaracaklar.

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de sürekli olarak Kurban kesim yerlerini denetleyecek. İlçe genelinde bayram boyunca trafiği rahatlatmak ve ilçenin huzur ve güvenini sağlamak, seyyar satıcı ve dilencilere müsaade etmemek için rutin olarak devriyelerini sürdürecek ve bayram boyunca kesintisiz hizmet verecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ