Bu utanç Sakarya'da yaşandı! - Sakarya Medyası Bu utanç Sakarya'da yaşandı!
Sakarya Medyası

Bu utanç Sakarya’da yaşandı!

Bu utanç verici olay Sakarya’da hem de Çark Caddesi’nin tam ortasında yaşandı!

Bu utanç Sakarya’da yaşandı!

Adapazarı’nın en işlek caddesinde yer tezgahında ıhlamur satmaya çalışan yaşlı adam, zabıta görevlilerinin müdahale edip ıhlamurlarını alınca sinir krizi geçirerek ağladı.

 

Adapazarı şehir merkezindeki insanların yoğun olduğu Çark Caddesi üzerinde yer tezgahı kuran yaşlı bir adam, ıhlamur satmaya çalıştı. Bölgede devriye gezen zabıta ekipleri yaşlı adama satış yapmasının yasak olduğunu belirterek, tezgahındaki ıhlamur dolu poşetleri aldı.

 

Ihlamurları elinden alınan yaşlı adam caddenin kenarındaki bir pasajın önüne oturarak sinir krizleri geçirdi. Gözyaşlarına boğulan yaşlı adamı teselli etmeye çalışan vatandaşlar, zabıta ekiplerine tepki gösterdi

 

Yaşlı adam ise, “Onlar benim çocuklarımın rızkıydı. Ben bu yaştan sonra para kazanmaya çalışıyorum emeğimi geri verin. 80 yaşındaki adamın malını almak nedir. Benim çocuklarım doymasın mı?” diyerek uzun süre gözyaşı döktü.

İşte o görüntüler:

yenicaggazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Isimsiz dedi ki:

    Yaziklar olsn o adam ne zamndir orda o ihlamurlardan satiyorr.. ne dye aldnz onunden adamin rizkinii..yaziktir gunahtirr birakinn adamii.. bnce once baska hak etmeyen dilencileri kaldirin ortadann..amca alin teryle kazaniyorr calmiyor cirpmiyor..yazikkk

BİR YORUM YAZ