Haluk Levent o amcaya sahip çıkacak - Sakarya Medyası Haluk Levent o amcaya sahip çıkacak
Sakarya Medyası

Haluk Levent o amcaya sahip çıkacak

Haluk Levent o amcaya sahip çıkacak

Toplumsal olaylara duyarlılığıyla bilinen sanatçı Haluk Levent, Adapazarı şehir merkezindeki insanların yoğun olduğu Çark Caddesi üzerinde yer tezgahı kuran yaşlı bir adamın ıhlamur satmaya çalışmasının, zabıta ekipleri tarafından engellenmesine ilişkin hareke geçti.

 

Ihlamurları elinden alınan yaşlı adam caddenin kenarındaki bir pasajın önüne oturarak gözyaşı döktü. Yaşlı adam, “Onlar benim çocuklarımın rızkıydı. Ben bu yaştan sonra para kazanmaya çalışıyorum emeğimi geri verin. 80 yaşındaki adamın malını almak nedir. Benim çocuklarım doymasın mı?” diyerek uzun süre ağladı. Zabıtanın bu hareketi sosyal medyada büyük tepki aldı.

 

Ünlü rockçı Haluk Levent’te, bu konuya duyarsız kalmadı. Kurucusu olduğu AHBAP platformu aracılığıyla yaşlı amcaya yardım etceklerini belirtti. Haluk Levent resmi twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Ahbap Adapazarı ilgileniyor. Umarım bir an önce ulaşıp amcaya destek olacaklar. Sevgili zabıtalar! Kentin düzeni için çabalıyorsunuz da yaşlı bir amcaya böyle davranarak içimizi acıtıyorsunuz.Bunlara mahal vermeyin!”

yurtgazetesi

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hanife dedi ki:

    Rezillikten başka birşey değil yaşlıya gence hiçmi saygınız kalmadı insanlık dışı yazıklar olsun

  2. samira dedi ki:

    Suriyeliler yol boylarinda dilensin arabamizin önünü kesip tehdit küfür edip zorla harac kessinler memlekette hirsizlik desen aldı başini gidiyor bula bula garibanin ekmegini elinden alıyorlar.o ihtiyar o yaşta ihtiyaci olmasa evinden kovan olmadi ciksin yollara satışa garibana degil godaman hırsızlara niye gücünüz yetmiyor.su mubarek gunler allah sizi kahretsin biz multeci suriyeler vatandaş oldu memleketimizde gerzekalilar

BİR YORUM YAZ