Yalova Kadıköy’den Sapanca Belediye Başkanlığı’na ziyaret - Sakarya Medyası Yalova Kadıköy’den Sapanca Belediye Başkanlığı’na ziyaret
Sakarya Medyası

Yalova Kadıköy’den Sapanca Belediye Başkanlığı’na ziyaret

Yalova Kadıköy’den Sapanca Belediye Başkanlığı’na ziyaret

Yalova Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Sapanca’ya gelerek bir takım ziyarette bulundular.

Heyet Sapanca ziyareti kapsamında ilk olarak Sapanca Belediye Başkanlığı’na geldi. Yalova Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin ve ekibini, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer makamında ağırlayarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunduktan sonra Başkan Yılmazer belediye logolu seramiği Başkanı Şahin’e hediye etti. Misafir Belediye Başkanı Şahin ise Sapanca’nın hızla gelişen çok güzel bir ilçe olduğunu belirterek, ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Yılmazer ve ekibine teşekkür etti.

Heyete belediye hizmet binası gezdirilerek tanıtıldı, çalışmalar hakkında bilgi verildi. Ardından heyete Sapanca Belediyesi’nin ödül alan Sanat Sokağı ve Kurtköy Mahallesinde Mikro HES projeleri gezdirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ