Boğazköy imza kampanyası başlattı - Sakarya Medyası Boğazköy imza kampanyası başlattı
Sakarya Medyası

Boğazköy imza kampanyası başlattı

Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Odabaş geçtiğimiz haftalarda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu ile görüşmüş ve keşif için söz almışlardı.

Boğazköy imza kampanyası başlattı

Arifiye ilçesi Boğazköy Mahallesi’nde köprü talebi için imza seferberliği başladı.Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Odabaş geçtiğimiz haftalarda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu ile görüşmüş ve keşif için söz almışlardı.

Bugün Boğazköy Mahallesi Muhtarı Odabaş Mahallesi halkından imza toplamaya başladı. Ayhan Odabaş komşu mahallelerimiz Kışlaçay,Çınardibi mahallesinden de imza toplayacağız ifadesini kullandı.

İmza Seferberliği Başlatıldı

NEDEN KÖPRÜ İSTİYORUZ!!

Boğazköy Mahallesinde yaşayanlar, YHT nedeniyle D-650 karayoluna bağlantılarının kesildiğini ifade ederek, köyün bu sorunu için çözüm beklediklerini söylediler.

Boğazköy Mahallesi İhtiyar Heyeti Üyesi Hakan Kotan şöyle konuştu, “Karaçam Mahallesi Kestanelik Mevkiinde YHT tüp alt geçitleri zaten mevcut. Bizler Sakarya Nehrinin üzerine bu noktadan bir köprü yapılmasını öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın ulaşımının sağlanmasını istiyoruz.

Mahallemizde sıkıştık kaldık. Doğançay Mahallesine inmek için 5 km yolu yürümek zorundayız. Bu konuda çeşitli kurumlara müracaatlarımızı yaptık. Kötü hava koşullarında öğrencilerimiz, kadınlarımız 5 km yolu yürümek zorunda” diye dert yandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ