Ağlaya ağlaya görevini bıraktı. - Sakarya Medyası Ağlaya ağlaya görevini bıraktı.
Sakarya Medyası

Ağlaya ağlaya görevini bıraktı.

Partimden ve belediye başkanlığı görevimden ayrılıyorum

Ağlaya ağlaya görevini bıraktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istifasını istediği AKP’li Belediye Başkanlarından biri olan balıkesir belediye başkanı ahmet edip uğur görevinden istifa etti.

Ancak Uğur diğerlerinden farklı olarak AKP’den de istifa etti. Uğur açıklamasında “AK Parti’de siyaset yapma imkanımız ortadan kalkmıştır” dedi ve şunları söyledi:

“Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize, evinize kadar ulaşan baskılar, tehdide varan müdahaleler var. 

Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti’de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Vicdan rahatlığı ile bu kararı almış buluyorum.

Hepinize, bütün hemşehrilerime, uzun mesai yıllarımda bana destek olan aileme teşekkür ediyorum. Bugünü kadar aldığım bütün görevlerde Balıkesirli hemşehrileremize hizmet etmeye çalıştım.”

Uğur istifasını açıklarken gözyaşlarını tutmadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cemalettin dedi ki:

    MADEMKİ AKPARTİ DE GÖREV YAPMAK ZORLAŞMIŞ BAŞKANLIK TAN AYRILMAK İSTEMİYOR İSTİFA EDECEĞİNE ÇIKIP BANA AKPARTİ BASKI YAPIYOR İSTİFA İÇİN BENDE BAŞKANLIK DAN DEYİL AKPARTİ DEN İSTİFA EDİYORUM DEYİP TOPU AKPARTİYE ATMASI GEREĞİ NEYSE AKPARTİ YAPARDI BASKI SONUCU İSTİFA ETMEMİŞ OLURDU BUNUN Kİ BAŞKANLIĞKTAN OLUNCA AKPARTİYİ VE REİSİ KÖTÜLEMEK TİR.

BİR YORUM YAZ