Dr. Küçükyılmaz Beyhekim hastanesinde - Sakarya Medyası Dr. Küçükyılmaz Beyhekim hastanesinde
Sakarya Medyası

Dr. Küçükyılmaz Beyhekim hastanesinde

Ünlü Doktor Ünal Küçükyılmaz’ın bundan sonraki adresi Özel Beyhekim Hastanesi

Dr. Küçükyılmaz Beyhekim hastanesinde

Sakarya Medya Derneği Başkanı ve sakaryamedyasi.com, imtiyaz sahibi Mehmet Sağlam, Karadenizli hemşerisi olan Dr. Ünal Küçükyılmaz’ı, yeni görevinde başarılar dilemek için makamında ziyaret etti.

 

Özel Beyhekim Hastanesi Başhekimi Dr. Ünal Küçükyılmaz ile, makam odasında gerçekleştirdiğimiz samimi sohbette Sayın Küçükyılmaz, kendisini bilenlerin bildiğini, bilmeyenler için de, bugüne kadar yaptıklarına ve bundan sonrada Özel Beyhekim Hastanesi adına yapacaklarına kıza ve özet cümlelerle değindi.

Sayın Küçükyılmaz sözlerine şöyle devam etti: “ Hekimlik, kurum hekimliği, acil hekimliği, başhekim yardımcılığı, Doğu Anadolu Bölgesi Saha Koordinatörlüğü, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Kurucu Genel Sekreterliği, Yalova Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Doğu Marmara Bölgesi Saha Koordinatörlüğü, KKTC Sağlık Politikaları Danışmanlığı gibi görevlerle milletimize hizmet etme şerefine nail oldum. Bu gurur ve onur çocuklarıma bırakacağım en önemli mirasımdır.

Sağlıkta Dönüşüm Programının her aşamasında ve yurdumuzun her ücra noktasında şükürler olsun alın terimiz vardır. Ülkemizdeki birçok 112 acil sağlık istasyonunu, sağlık evlerini, sağlık ocaklarını, hastanelerini yerinde inceleme ve değerlendirme fırsatı bulduk. SSK hastanelerinin geçiş süreçlerini, aile hekimliğine geçiş süreçlerini, hastanelerin yenilenme süreçlerinin tamamında ve Van Depremi sonrasında afet çalışmalarında katkılarımız olmuştur.

Sağlıkla ilgili hemen her alanda temizlikçisinden şoförüne, ebe, hemşire, teknisyeninden hekimlere varıncaya kadar birçok mesai arkadaşlarımla beraber milletimize kaliteli sağlık hizmet sunumu yapmak amacıyla birçok yeniliklere hep beraber imza attık, gayret gösterdik. Bu çalışmalar esnasında mutlaka eksiğimiz olmuştur, ancak hamdolsun niyetimiz daima halis, gayretimiz de daima en üst seviyede olmuştur.

Rabbim milletimize hizmet etmek için fırsat verdi, biz de elimizden geldiği kadarını yapmaya gayret gösterdik. Bundan sonra gayretlerimi belli bir süreliğine özel sektörde devam ettirme kararı almış bulunmaktayım. Bu talebimi anlayışla karşılayan devlet büyüklerime minnettarım.

Bu vesileyle, Sağlık sektöründe yaptığım idari görevlerimde şahsıma güvenerek milletimize hizmet üretme sorumluluğu içinde bana görev tevdi eden başta Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın Başbakanım, Sayın Başbakan Yardımcımıza ve Sayın Sağlık Bakanım olmak üzere tüm yöneticilerime teşekkürü bir borç bilirim.

Milletimize ve insanlığa hizmet noktasında devlet büyüklerimle aynı yolda koşmaya devam edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.

Yakın bir zamanda yeni hizmet yerim; Sakarya’mızın güzide bir sağlık kuruluşu olan “Özel Beyhekim Hastanesi” olacaktır.

Mekân neresi olursa olsun; “insanların en hayırlısı, insanlara faydası olandır,” diyerek sözlerini tamamladı.

Bizde, aslen Karadenizli Hemşerimiz olan Sayın Dr. Ünal Küçükyılmaz’a, sakaryamedyasi.com adına, Özel Beyhekim hastanesindeki Başhekimlik görevinde başarılarının devamını dileriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ