Temiz Siyasetin Adresi BBP Davet Ediyoruz - Sakarya Medyası Temiz Siyasetin Adresi BBP Davet Ediyoruz
Sakarya Medyası

Temiz Siyasetin Adresi BBP Davet Ediyoruz

Temiz Siyasetin Adresi BBP Davet Ediyoruz

Teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam eden BBP Sakarya İl Teşkilatı İl Sekreteri Eyüp Yılmaz ‘Herkeze kapımız açıktır. Sakaryalı hemşerilerimizi temiz siyasetin adresi Büyük Birlik Partisine (BBP) Davet ediyoruz’ dedi.

 

GECELİ GÜNDÜZLÜ ÇALIŞACAĞIZ
BBP İl sekreteri erenlerİlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, “Ebedi liderimiz rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun bizlere emaneti olan, nizami alem davasının yılmaz savunucuları olarak bu davaya sahip çıkan Alperenler olarak önümüzdeki seçimlerde inşallah güzel sonuçlar alacağız. Bunun içinde tabi ki geceli gündüzlü çalışacağız. İnşallah bu seçimler BBP’nin zafer kazandığı, oy oranını artırarak genel seçimlerde baraj sorunun olmadığı, dönemlerin müjdecisi olacaktır” dedi.

 

HALKIMIZIN KAFASINI BULANDIRMAK İSTEYENLERE PRİM YOK
Yılmaz konuşmasının devamında ise, “Bizler mütevazi bütçelerle devlet yardımı olmadan kendi imkan ve olanaklarımızla Sakarya’nın her yerinde inşallah seçimlere katılacağız. Sakarya’yı yönetmeye talip olan kadrolarıyla önümüzdeki seçimlerden zaferle çıkacağız. BBP hiç kimsenin sıçrama partisi değildir. Hiçbir zamanda olmayacaktır. Değişik zamanlarda, çeşitli dönemlerde özellikle seçim dönemlerinde ismi en çok kullanılan şu partiye bu partiye destek verecekler gibi söylemler çıkartarak, bunları kasıtlıca yayarak halkımızın kafasını bulandırmaya çalışanlar maalesef yine iş başındalar. bizler vatan millet söz konusu olduğunda üzerimize düşen neyse yaptık yapmayada hazırız 15 temmuz ve referandum en yakın örneklerinden biridir lakin kimse durgun suyu bulandırmaya çalışmasın biz kimsenin arka bahçesi olmadık olmayacağızda zamanı vakti geldiğinde o güngü şartlar neyi gerektiriyorsa şahsi düşünceler fikirler biryana sadece ve sadece vatan millet için gereken yapılır gerisi teferuattır” açıklamasında bulundu.

 

BİZLERDE ASLA DÖNEKLİK OLMAZ
Eyüp Yılmaz,rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava arkadaşları olduklarını sözlerine ekleyerek şunları söyledi; “Emanetimizin yılmaz bekçisiyiz. Şu böyle bilinsin ki bizlerde dönek olmaz. Sakarya’da tek amacımız partimizin bayrağını belediyeler de dalgalandırmaktır. Bundan başka bir gayemiz yok. Bugünden itibaren 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aralıksız çalışmaktır.

 

BBP BAYRAĞINI DAHA DA YUKARI YÜKSELTECEĞİZ
BBP İl sekereteri erenler İlçe Başkanı Yılmaz konuşmasında önümüzdeki seçimde de başarılı bir performansla teşkilatımızla arkadaşlarımla çalışarak BBP bayrağını daha da yükseklere dikeceğimize eminim” ifadelerini kullandı.

 

BAYRAĞIMIZI BİR ADIM İLERİYE GÖTÜRMEK ADINA TÜM SAKARYALI HEMŞERİLERİMİZİ DAVET EDİYORUM
BBP İl sekreteri erenler ilçe Başkanı Yılmaz Ebedi liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bayrağını ve davasını bir adım daha ileriye götürmek için bizlerle birlik omak isteyen görev almak isteyen tüm sakaryalılara kapımız açıktır il,ilçe, alperen ocakları,kadın kolları herkeze göre yerimiz görevimiz hazırdır. Sizler yeterki bizde varız deyin yola çıkmak bizden zafer allah Cc dendir. Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ