Tüvasaş'tan paralel hamle... - Sakarya Medyası Tüvasaş'tan paralel hamle...
Sakarya Medyası

Tüvasaş’tan paralel hamle…

“Tüm önerilerinize açığız”

Tüvasaş’tan paralel hamle…

TÜVASAŞ’ın üst düzey yöneticileri, dün basın mensupları ile bir araya geldi. Arada iletişim sorunu yaşamak istemediklerini belirterek.

Uzun zamandır sessizliğini koruyan TÜVASAŞ dün basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda ev sahipliğini Genel Müdür Yardımcıları Dr. Yakup Karabağ, Turgut Köksal, Mustafa Ersoy, Kasım Kalyoncu, Mali İşler Daire Başkanı Ali Kozaklık, İdari İşler Daire Başkanı Zeki Küçük, Personel Daire Başkanı Eren Buldur, Pazarlama Daire Başkanı Erdal Aba, Özel Kalem Müdürü Mustafa Toska, Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Sevim Öztürk ve Basın ve Halkla ilişkiler Birimi Personeli katıldı.

PARALEL HAREKET EDELİM

Kahvaltıda konuşan TÜVASAŞ Genel Müdür Yardımcısı Yakup Karabağ, basınla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Karabağ, “Bu bir tanışma toplantısıdır. TÜVASAŞ’ın depremden sonra tekrar ayağa kalkması için verdiğimiz mücadelede bize destek verdiniz. Bundan sonrada sizlerle bir araya fabrikamız ve şehrimiz için ortak çalışmak istiyoruz. Sizlerin önerilerinizi bekliyoruz. Bu önerileri dikkate alacağız. Sizlerle paralel hareket etmek istiyoruz” dedi.

DAHA İYİ İLETİŞİM

TÜVASAŞ Genel Müdürü Dr. Karabağ, önümüzdeki günlerde, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.İlhan Kocaaslan’ın katılımı ile geniş bir toplantı yapılacağını ve fabrika ile ilgili paylaşımlarda bulunacakları söyledi. Yapılan toplantının devamında Basın mensuplarının, fabrika ile daha iyi iletişim kurulması amacı ile yapılacak olan çalışmalar hakkında, katılımcıların görüş ve önerileri alındı. Yapılan toplantı fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir