Sakarya Medyası

Serhat Serbes’ten Muhteşem Gala

Serhat Serbes’ten Muhteşem Gala

Sapanca’da ilk kez gerçekleşenSakarya Peyzaj Ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılan Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes; fuarda stand açan ve sektörde önde gelen isimlerine,Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde bulunan Serbesler Botanik Park’ta yemek daveti verdi.

Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes; fuarda stand açan ve sektörde önde gelen isimlerine ve yakın dostlarına,Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde bulunan Serbesler Botanik Park’ta gala yemeği verdi. Seçkin davetlilerin yer aldığı geceye; Sapanca’da bir dönem Kaymakamlık yapan ve Sakarya’da süs bitkiciliğinin gelişmesinde büyük rol oynayan Mardin ve Edirne eski Valisi Hasan Duruer, Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Yönetim Kurulu Başkanı, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival Koordinatörü Remzi Adıyaman’da katıldı. “Sakarya’da dış mekân süs bitkiciliği çok ilerlemiş ve gelişmekte olan bir sektördür. Bu sektör medeniyetleşen ve çağdaşlaşan Dünya’da bu sektör çok önemlidir. Bizim ülkemizde de bu sektör daha da gelişmektedir. SapancaKırkpınar’dagerçekleşen ve ilki düzenlenen“Dış Mekânı Süs Bitkileri Fuarı’nda tüm çalışanlarımızda Sakarya bürokrasisine ayrıca tüm meslektaşlarıma teşekkürler ediyorum. Bizde Serbesler Botanikfirması olarak bu sektörde yerimizi aldık.Bizdebu gece fidanlığımızda düzenlediğimiz gala gecesiyletüm sektördeki meslektaşlarımızı tüm dostlarımızı ağırladık. Bu akşam bizim için çok onur verici bir akşam. İnşallah süs bitkiciliği Sakarya’nın öncülüğünde çok önemli yerlere gelecek” dedi.

Gecede misafirlerle tek tek ilgilenen Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes ve baba Vahit Serbes; gecede davetlilere verilen yemek eşliğinde müzik ziyafeti de sundu. Gecenin finalinde ise sahneye çıkan Amra Kafkas Halk Dansları Topluluğu muhteşem bir gösteri sundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir