Sakarya Medyası

Başkan Kazan Yargıya Veda Etti

Başkan Kazan Yargıya Veda Etti

Baro Başkanı Av. Zafer Kazan veda turlarına yargı camiası ile devam ediyor.


Başkan Kazan 21 Ekimde yapılacak Baro Seçimlerinde aday olmayacağını açıklamasının ardından şehir protokolüne veda ediyor. Adalet Komisyonu Başkanı M.Sertaç Kesler ve Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u makamında ziyaret eden Başkan Kazan görev yaptıkları süre boyunca gösterdikleri ilgi ve destekleri için kendilerine teşekkür etti.

ADLİYE BİNASI ÇEKİLMEZ HALDE
“4 yıllık Baro Başkanlığı görevim boyunca karşılıklı saygı, samimiyet ve çözüm odaklı bir yaklaşım ile uyum içinde çalıştık. Ülkemizin pek çok Adliyesinde yaşanan sıkıntılara rağmengösterdiğimiz karşılıklı saygı veişbirliğisayesinde bu sıkıntıları aştık. Sakarya Adliyesi bu anlamda herkes için örnek bir adliye olmuştur. Umarım bir an önce yeni Adliye Binası da artık yapılır ve adliye çalışanlarımız hakimlerimizsavcılarımız avukatlarımız ve vatandaşlarımız bu çekilmez fiziki şartlar içinde bulunan ortamdan kurtulur.  Çünkü bu binanın artık adliye olarak çalışması imkânsız hale geldi.” şeklinde konuşan Başkan Kazan Başsavcı Lütfi Dursun ve Adalet Komisyonu Başkanı M. Sertaç Kesler’e teşekkür etti.

KARŞILIKLI SAYGI VE UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK
Diyalog kapılarının her zaman açık olduğunu belirten Başsavcı Lütfi Dursun ve Adalet Komisyonu Başkanı M. Sertaç Kesler, adalet ve hukuka katkılarından dolayı Başkan Kazan’a teşekkür ettiler ve bundan sonraki süreçte de Baro ile karşılıklı saygı esasına dayanan bir uyum ile çalışma temennilerinde bulundular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir