Sakarya Medyası

Aydın ve Ekibinden Sarıbıyık’a Ziyaret

Aydın ve Ekibinden Sarıbıyık’a Ziyaret

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kocaeli Şubesi Sakarya İl Temsilciliği14. Dönem Başkanı Salim Aydın ve Yürütme Kurulu Üyeleri Çiğdem Dalgıç, Çiğdem Işık ve Onur Öztürk; Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ve Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen’i makamında ziyaret etti.

 

Değer katacak işbirlikleri içinde bulunacağız

MMO Sakarya Temsilcilik Başkanı Salim Aydın ve Yürütme Kurulu Üyeleri, 2018-2019 Öğretim yılında faaliyetlerine başlayan, Sakarya’nın ikinci üniversitesi olan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Aydın yaptığı açıklamada, “Sayın Hocam yeni görevinizde şahsım ve yönetim kurulum adına başarılar dilerim. MMO ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin işbirliği içinde olacak, Sakarya’ya katkı sağlayacak, değer katacak işbirlikleri içinde bulunacağız” dedi. Aydın, Genel Sekreterlik görevine getirilen Sayın Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen’i makamında tebrik eden Aydın ve ekibi; başarılı bir çalışma dönemi geçirmesini dilediğini iletti.

 

evrensel nitelikte bilim, teknoloji ve hizmet

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ise ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek; yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Sarıbıyık, bunlara ek olarak da üniversitenin kuruluş misyonu olan “Mesleki açıdan yetkin, uygulama becerisine sahip bireyler yetiştirmek ve evrensel nitelikte bilim, teknoloji ve hizmet üretmektir” görüşünü aktardı. Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen’de “MMO ile Üniversite ilişkileri arttırmak adına, Makina Mühendisliği Bölümünde ilgili derslerde MMO faaliyet konularının anlatılması için ortak çalışma yapılabileceğini” söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir