Sakarya Medyası

Hurda Araçlar Kaldırılıyor

Hurda Araçlar Kaldırılıyor

Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde hurda araç temizliği başlatıldı.

 

Terkedilmiş hurda araçlar kaldırılıyor

Erenler İlçe sınırları içerisinde boş arsalarda, yaya yolları ve dükkân önlerinde çürümeye terk edilen ve atıl vaziyette terk edilmişhurda araçlar Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen şikâyetler doğrultusunda, Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi trafik ekipleri ile Erenler Belediyesi Zabıta ekiplerinin ortak çalışmaları ile hurda araç temizliğine başlandı.

 

Çevre kirliliği ortadan kaldırılıyor

Çalışmalar kapsamında ilçe sınırları içerisinde mahalle ve yol kenarlarında ki boş arsalarda çürümeye terk edilen hurda ve hurda araçlar çekicilere yüklenerek hurda araç otoparkına çekildi. Hurda araçların toplanmasıyla birlikte kötü görüntü ve çevre kirliliği de ortadan kaldırıldı.

 

Çalışmalar devam edecek

Esnaflar ve mahalle sakinlerinin şikâyetleri doğrultusunda yapılan çalışmalarda hurda araçların kaldırılması için hurda sahiplerine gerekli yasal uyarıların yapıldığını belirten Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, uyarıların dikkate alınmaması üzerine hurda araçların kaldırıldığını özellikle sanayi sitelerinde, mahalle ve yol kenarlarındaki boş arsalarda çevreye rahatsızlık veren hurda araçların kaldırılmasına devam edileceğini belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir